×

دوره های ویژه کمک حسابداری

با حضور در دوره‌های ویژه آموزش کمک حسابداری “گروه آموزشیار آتیلا”  و با جامع‌ترین نرم افزار و منابع آموزشی ، با عملیاتی که بدون شک یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای لازم برای مدیران مالی و کارشناسان حسابداری است آشنا خواهید شد. ما به دنبال این هستیم تا شما به عنوان یک مدیر یا کارشناس مالی و حسابداری یا حتی کارجو و کارورز ، به صورت حرفه ای وارد دنیای مدیریت کسب و کار شوید و با استاندارد کردن وظایف خود ، ارتقای شغلی پیدا کنید.

دوره های ویژه کمک حسابداری “گروه آموزشیار آتیلا” شامل چه دوره هایی است؟

۱-  حسابداری مالی مقدماتی

۲- حسابداری مالیاتی مقدماتی

۳- حسابداری صنعتی(انبار) مقدماتی

۴- دوره جامع “کمک حسابدار برتر”

دوره های آموزشی فوق در دو سطح پایه و جامع برگزار شده و  تقریبا طول هر ترم سه ماه می باشد. گفتنی است مدت زمان دوره های پایه بین ۳۰ تا ۴۰ ساعت و دوره های جامع ۶۰ تا ۸۰ ساعت است.

در این دوره ها چه خواهید آموخت؟

در دوره‌های آموزشی آتیلا ملاک اصلی انتقال دانش و تجربه ای است که در بازار کار به درد کارجو می‌خورد نه صرفا ارائه مطالب تئوری و فرار. شما در دانشگاه با کتاب ، حسابداری را فرا می‌گیرید اما در دنیای کار باید  بتوانید نیازهای کارفرما را به درستی درک کنید و از نرم افزارهای مالی و حسابداری برای مقاصد گزارشگری به نحوه مطلوب استفاده کنید. بر همین اساس ما در مجموعه آموزشیار آتیلا سعی کرده ایم این خلاء بین دانشگاه و بازار کار را پر کرده‌ایم به نحوی که منابع آموزشی دوره‌های نام برده، به صورت نرم افزار آموزشی و کاربردی ارائه میشود و نه کتاب‌های سنگین و قطور حسابداری. شما در دوره‌های فوق با نسخه آموزشی ” آیا سیستم” که نوعی ابزار مدیریت مالی و حسابداری و راهنمای کار در هنگام استخدام هم محسوب می‌شود سروکار دارید.

“آیا سیستم ” عملا به کارجو کمک می‌کند در هنگام استخدام، به صورت استاندارد و گام به گام  فعالیت کند.

خوب است بدانید که در دوره های پایه حدود ۱۵ ساعت کار عملی و در دوره های جامع حدود ۳۰ ساعت کار عملی با نرم افزار سپیدار آن هم از به صورت دورکاری و از منزل تجربه خواهید کرد (البته زیر نظر اساتید).

برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات سرفصل های هر دوره می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

” استاندارد و حرفه ای رفتار کنید” این شعار و هدف اصلی ماست تا از این طریق بتوانید وارد بازار کار شوید و یا هرچه سریعتر ارتقای شغلی پیدا کنید و به مدارج بالا در حوزه خدمات مالی و مالیاتی برسید.

چرا در این دوره های شرکت کنیم؟

تمام ارگان های دولتی و غیر دولتی، شرکت های خصوصی، مراکز علمی آموزشی و حتی فروشگاه های بزرگ و کوچک به یک حسابدار حرفه ای و مدیر مالی کارآزموده نیاز دارند و این نیاز از گذشته تا به حال و قطعا در آینده پا بر جا بوده است. با این تفاسیر آموزش حسابداری برای اشتغال به مشاغل مرتبط با حوزه امور مالی می تواند مهارتی باشد که تضمین کننده اشتغال شما در دنیای کار حرفه ای مالی و حسابداری است.

برای آموزش حسابداری ساده ترین و در عین حال کارآمدترین روش ها و نرم افزارها ارائه می شود که فراگیری نحوه کار با آنها برگ برنده شما در حسابداری مدرن خواهد بود. در گروه آموزشیار آتیلا چندین دوره آموزشی حسابداری مالی و مالیاتی و ساعت ها فیلم آموزشی حسابداری گردآوری شده تا کارآموزان بتوانند مهارت خود را در این حوزه  و ازسطح مبتدی تا پیشرفته و حرفه ای تقویت کنند.

دوره جامع “کمک حسابدار برتر”

شما فقط ۸۰ ساعت آموزش تا حسابدار حرفه ای شدن فاصله دارید . وظایف استاندارد مالی و حسابداری را در شرایط محیط کار تجربه کنید و با افزایش بازدهی و کارایی خود ، به موفقیت های مورد نظرتان نزدیکتر شوید.

در دوره جامع کمک حسابدار برتر بیش از ۲۰ ساعت  نیز کار عملی با نرم افزار حسابداری سپیدار را زیر نظر اساتید مجرب تجربه کنید و و نرم افزار آموزشی آیا سیستم را نیز با تخفیفی ویژه خریداری کنید . با موفقیت در دوره جامع کمک حسابدار برتر ، آینده شغلی خود را به عنوان کمک حسابدار حرفه ای تضمین کنید و سپس با انجام پروژه های عملی یا سابقه کاری حدودا شش ماه تا یکسال ، میتوانید وارد دوره بالاتر شوید (حسابدار برتر).

برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات دوره و سرفصل ها می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

فیلم آموزش حسابداری صفر تا صد

با تهیه بسته های فیلم آموزشی حسابداری می توانید امور مالی و مالیاتی را با نرم افزار حسابداری سپیدار و آیا سیستم از مقدماتی تا پیشرفته و حرفه ای آموزش ببینید.

نرم افزار سپیدار یک نرم افزار قدرتمند و استاندارد برای یکپارچه سازی امور مالی و مدیریتی شرکت ها است. این نرم افزار یکی از کاربردی ترین و رایج ترین نرم افزارهای مورد استفاده در سطح کشور است . به کمک این نرم افزار حسابداران می توانند گزارش های کاملی را در اختیار مدیران خود قرار دهند و همین گزارش ریزبینانه و جامع می تواند برنامه ریزی های مالی کل مجموعه را سامان بخشیده و به رشد و توسعه آن کمک کند. محاسبات مالی پرسنل، ارائه گزارش مالی مشتریان، سر رسید های پرداختی و دریافتی شرکت ها و امور مالیاتی نیز با این نرم افزار به راحتی قابل انجام است. شرکت خدمات تخصصی مدیریت آتیلا از سال ۱۴۰۰ ، نمایندگی فروش این نرم افزار نیز اخذ نموده و با مشاوره و خدمات ویژه به همکاران مالی و حسابداری ، برای فروش نرم افزار سپیدار نیز ، همکارن مالی و حسابداری را پشتیبانی می کند.

محتوای آموزشی در این فیلم های آموزشی به سه دسته حسابداری مالی ، حسابداری مالیاتی و حسابداری صنعتی تقسیم بندی شده است که هر یک نیز در سه طح مقدماتی ، پیشرفته و حرفه ای ارائه می شوند. در واقع در واقع پس از آموزش از طریق این ویدئو ها به نحوی دوره حسابداری مورد نظرتان را خواهید گذراند.بنابراین افرادی که شاغل هستند و یا زمان بندی آنها با دوره های حضوری تناسب ندارد ، میتوانند به تنهایی نیز از این منابع استفاده نمایند. هر چند توصیه ما هم حضور در دوره های آموزشی و هم استفاده از این منابع آموزشی است.

تهیه فیلم آموزش حسابداری به شما کمک می کند تا حسابداری با سپیدار را با اصول حسابداری را فرا گرفته و با اتکا به این مهارت اشتغال خود را تضمین کنید.

در این خصوص به یک نکته اساسی توجه داشته باشید. هیچ دوره یا منبع آموزشی صفر تا صدی عملا وجود خارجی ندارد. گستره حوزه خدمات مالی و مالیاتی و همچنین تفاوت های فنی و تجربی متقاضیان، ما را بر آن داشت تا واقع بینانه تر و کاربردی تر و البته با توجه به شرایط هر گروه از متقاضیان ، منابع و برنامه ریزی های آموزشی مستقلی تهیه و ارائه نماییم به نحوی که حتی پس از اشتغال نیز بتوانیم شما را پشتیبانی کنیم.

دانلود رایگان فیلم های آموزش حسابداری

علاوه بر پکیج های آموزشی پیشرفته برای شروع آموزش سریع حسابداری می توانید نسبت به دانلود رایگان فیلم های آموزش حسابداری نیز اقدام فرمایید. در این دوره های آموزشی کوتاه فنونی کاربردی برای شما در نظر گرفته ایم تا برای شروع آموزش حرفه ای آمادگی های لازم را در شما ایجاد نمائیم.

 


سایر مباحث روز :

– اظهارنامه مالیاتی ۱۴۰۲

-سامانه مودیان